Czekoladki reklamowe o smaku jagodowym

Czekoladki reklamowe
Czekoladki reklamowe

Jak skutecznie zwiększyć rozpoznawalność swojej marki i poprawić jej wizerunek? Doskonale do tego celu sprawdzą się różnego rodzaju gadżety reklamowe. Ciekawą alternatywę dla koszulek, długopisów czy kubków stanowić mogą różnego rodzaju słodkości. Są to produkty zarówno niedrogie, jak i skuteczne. Dostępne są one w rozmaitych wersjach różniących się od siebie kształtem, wielkością czy smakiem. Stosować można je na wiele różnych sposobów: umieszczając na recepcji lub w sali konferencyjnej czy rozdając podczas branżowych eventów: targów, konferencji lub sympozjów. Jednym z rodzajów czekoladowych słodkości są pralinki. W jaki sposób się je przyrządza?Chcąc pozytywnie zaskoczyć klienta, warto wręczyć mu czekoladki reklamoweo niebanalnym smaku, na przykład jagodowe. Do ich przyrządzenia potrzebne będą następujące składniki: 75 gram śmietany kremówki 36 procent, 8 łyżek syropu jagodowego, 1 łyżeczka cukru, 200 gram białej czekolady, 25 gram masła oraz 40 gram wiórków kokosowych.

W jaki sposób krok po kroku przygotowuje się takie czekoladki reklamowe o smaku jagodowym? Pierwszy etap to zagotowanie śmietany w rondelku. Następnie dodajemy syrop jagodowy oraz wanilię. Do masy dodajemy białą czekoladę. Zdejmujemy z ognia i dokładnie mieszamy. Kolejny etap to dodanie masła. Masę umieszczamy na całą noc w lodówce. Alternatywnie schować można ją na 2o minut do zamrażalnika.

Ostatni etap przygotowywania słodkości, jakimi są czekoladki reklamowe to nabranie łyżeczką niewielkiej porcji masy i umieszczenie jej w miseczce z wiórkami kokosowymi. Następnie formujemy kulkę, układamy ją na talerzu i chowamy do lodówki. Gotowe pralinki można spożywać przez około 14 dni od przygotowania. Stanowią one doskonały pomysł na prezent dla kontrahenta z okazji jubileuszu przedsiębiorstwa, Walentynek, Wielkanocy lub Bożego Narodzenia. Całość najlepiej umieścić w ozdobnym, metalowym lub drewnianym opakowaniu, na którym znajdzie się logo marki, jej hasło reklamowe, adres strony internetowej oraz efektowna grafika.